همه چیز درباره ی استارت پلاس

اگر بخواهیم خلاصه ای درباره ی استارت پلاس بدانیم، باید بگوییم سامانه ی همیاری کسب و کار های آنلاین استارت پلاس در سال 1397 کار خود را آغاز کرد و در حال حاضر با گذشت زمان بیشتر از دو سال بار دیگر با تغییرات اساسی آماده ارائه ی خدمات به کسب و کار های اینترنتی و به ویژه کسب و کار های نوپا که به اصطلاح استارت آپ لقب می گیرند، می باشد. هدف کلی تیم استارت پلاس ارائه ی خدمات سریع ، کاربردی و ارزان قیمت است، تا کسب وکار های جوان و نوپا بتوانند در شروع فعالیتشان با قدرت بیشتری روند موفقیت را طی نمایند و زود تر از قبل به درآمد و بازدهی مطلوب مد نظرشان برسند.

اینفوگرافیک درباره ی استارت پلاس

هر چند در ابتدا قصد داشتیم در استارت پلاس به عنوان یک شتابدهنده به فعالیتمان ادامه دهیم، اما در ادامه شرایط به نحوی تغییر کرد که در نتیجه گیری های کلی تصمیم بر آن شد تا به عنوان یک سرویس خدماتی و همیاری برای کسب و کار های اینترنتی و استارت آپ ها فعالیت نماییم. اینفوگرافیک زیر نمونه ی اولیه است که در ابتدای فعالتیمان تهیه کرده و دیدن آن خالی از لطف نیست 🙂

اینفوگرافیک تیم استارت پلاس

همکاری با تیم استارت پلاس

در دنیای امروزی دیگر فرقی نمی کند در کجای کره ی زمین زندگی می کنید، همین که به یک وسیله ی کاربری و اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشید برای ارتباطات نا محدود با جهانیان کافیست. برای همکاری با تیم استارت پلاس هم جدای از این دو مورد، صرفا داشتن مهارت در زمینه ی کاری تان  کافی است. ما در استارت پلاس برای همکاری با نیرو های متخصص هیچ پیش شرط دیگری نداریم ! برای اطلاعات بیشتر از چگونگی همکاری با استارت پلاس به صفحه ی مربوط به استخدام و فرصت های شغلی مراجعه فرمایید.