شما در حال مشاهده ی صفحه ی پلن استارتر هستید، برای مشاهده صفحه ی اصلی از لینک اقدام کنید.

پلن اقتصادی استارتر

ویـژه ی آغـاز پـر قـدرت یـک کـسـب و کـار آنـلایـن

از ویژگی های بارز این پلن قیمت بسیار مناسب و به صرفه در کنار ارائه ی خدمات گسترده و متنوع می باشد که برای شروع هر کسب و کار آنلاین لازم و ضروری است. در عین کیفیت خدمات ارائه شده بر روی این سرویس در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و امتیازات ویژه ای از جمله ی پشتیبانی حرفه ای تیم استارت پلاس همراه این سرویس ارائه می شود.

پلن استارتر ویژه ی آغاز کسب و کار آنلاین
طراحی وب سایت برای کسب و کار های نوپا

طراحی وب سایت حرفه ای

طراحی تخصصی وب سایت حرفه ای با امکانات پیشرفته

طراحی وب سایت های حرفه ای با بروز ترین متد های طراحی روز دنیا و استفاده از برترین تکنولوژی ها برای کارایی و بازدهی بیشتر و شخصی سازی تمامی سرویس های ارائه شده بر روی وب سایت متناسب با نیاز های کسب و کار های آنلاین به همراه پشتیبانی حرفه ای و ارائه ی آموزش های لازم جهت استفاده از امکانات سایت.

اینستاگرام مارکتینگ حرفه ای

طراحی و تولید 9 پست اولیه و تدوین تقویم محتوا

این روز ها اینستاگرام یک بستر بسیار مناسب برای تبلیغات و بازاریابی است که غفلت از آن می تواند بهای سنگینی برای کسب و کار های مجازی به همراه داشته باشد، به همین دلیل در پلن اقتصادی استارتر این مورد نیز در نظر گرفته شده است و در کنار تولید محتوای اولیه برای آغاز روند کاری در این نرم افزار، تقویم محتوایی تدوین خواهد شد که در ادامه همانند نقشه ی راه برای مدیران این کسب و کار ها عمل خواهد کرد.

اینستاگرام مارکتینگ برای کسب و کار های نوپا

تمامی حقوق برای    مجموعه ی استارت پلاس    محفوظ است. هر گونه کپی برداری مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.